Shit

15. května 2013 v 6:46 | Radushka
No je ráno taťka je v práci tak jsem zas vytáhla a zapla noťas XD . No asi jsem vám nestlihla napsat co se mi ještě stalo. Není to nic moc pěkného, ale docela mě to mrzelo, ale zas z půlky mi to už tak nevadí.

No včera jak jsme jeli tím busem, tak jsem seděla s tím svým bývalím klukem. No a on se mě začal na něco ptát. První bylo něco se svíčkou... No a já řekla asi 3 možnosti a on řekl dejme tomu, že je to D... A pak bylo zas něco a vyšli mi 3 D z 5... Což znamená že můj symbol je delfín. A on je taky prej delfín. Hmmm co jsem si v tu chvíli měla myslet? No tak jak jsme vystoupili, tak jsem se ho zeptala co tím myslel a na co naráží. No a on řekl že na nič.. A pak jsem se ho zeptala, jestli někdy ještě může být nějaké my a on řekl "Že si to ani ve své nejbujnější fantazii neumí představit" Což mě srazilo ještě níž než jsem byla.

A no tak jsem to musela jít vybruslit zas večer... Kámoška se na mě vyprdla tak jsem to ze sebe musela dostat.. A málem si zlomila ruku, ale to není podstatné. No a zas jsem tam viděla Michala (kluk kterej na hřišti na kterým jezdím hraje fotbal), tak zas se mnou mluvil a pak se přidal i Petr( kluk kterého znám od dětství od mího bráchy XD ). No tak jsem si to zas si to zas snima užila.

No a myslím, že tak se dostáváme k problému proč se se mnou nebaví ten kamarád. Je to pro to, že on do všeho strká nos. A on nás chtěl dát dohromady, protože mě to trápilo, že spolu nejsme. A ještě chtěl o 4 roky starší holku... No a on tu chtěl být.. Chtěl mi pomoct.... Jenže to zkončilo tak jak jsem nechtěla.. :( A já vůbec nwm jak mu to mám vysvětlit. Protože ho mám ráda a on za skoro ani ne dva měsíce odchází na střední školu X( . Někdy si říkám, jak je možné, že se se mnou ještě někdo baví. Protože někdy dokážu bejt fakt hoooooodně hnusná..

No a myslím že zas můžu použít ten obrázek ►

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama