Ze života 1

13. dubna 2013 v 20:31 | Radushka |  Ze života
No takže chtěla bych napsat asi první článek který se bude týkat této rubriky. Je vlastně o tom jak jsme byyly v Německu.

No první den byl úplně nejlepší a víte proč? No byly jsme v Legolandu. Bylo to tam super a proto, že tam bylo strašně spoustu atrakcí! Byly tam myslím, že 4 horské dráhy. Ta první byla opravdu dobrá! A byla jsem na ni s našim panem učitelem Čurdou. Já mu řvala přímo do ucha a on se jem smál! Já se tomu musím taky smát, ale jen pro to, když si na to vpomenu!
No a teď k těm dráhám. Ta úplně první v té byly takové autíčka a dost se vám z toho zvedal žaludek, a ještě byla "tenká" takže jste měl pocit, že vykolejíte.
Druhá horská dráha byla taky utíčková, ale šlapací a byla opravdu pomalááá. Proto jsem z ní stihla udělat pár foteček ale myslím že asi jen 2.
Třetí byla takovej drak. Bylo to fakt extra rychlé! S holkama jsme u toho řvali jak pominuté! No bylo to úžo a ta poslední byla vodní ta byla taky žůžo. A jeden ten chlap on mluvit trochu česky a našemu kámošvi řekl že vypadá jak Milan Baroš :'D my z něho měli upe lochy.

No a pak další věci už byly jen zámky a jezera, které by vás nezajímali ;) . Ale strašně mě bavilo otravovat jednoho deváťáka jménem Daniel Přezvěcký. Ale on je upe Ňuňu :D No a taky jsem se začala víc bavit s deváťákáma a mrzí mě, že už odcházejí :'( Bude mi po nich smutno hlavně po Anetě Halfarové, Anežce, a Kiwině! :D Jsou to tiž supe holky! :)

No a teď už pár fotek ze zájezdu ;)


Kiwi


Dan

Víťa a jeho ségra Kája ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AAppamUnsums AAppamUnsums | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 0:30 | Reagovat

Four to five portions of this fruit juice should be consumed weekly to have the desired result.  However, it is important to find the doctor's opinion first before you take these oral medications because these might have gloomy effects about the body.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama