Stories

14. dubna 2013 v 18:04 | Radushka
No jak tu tak sedím u toho braránka na té osvlavě tak së docela nudím tak jsem se rozhodla. že napíšu Imagine, kterábude mít víc částí.

1. Část

I agree with you!

Dneska jsem po dlouhé době šla s kámošem ven. Byla s ním docela sranda, ale mohl jen na malou chvilku, protože k němu měla přijet babička. Ale i tak jseme si to fakt užili. Když musel odejít šla jsem za kámoškou Bárou. Šli jsme teda ješ¨tě ven, kde jsme potkali našeho kámoše Filipa. Ten s sebou měl nějakého kámoše, který mi nechtěl říct svoje jméno. Ale byla s něma zábava, dokud nemuseli jít domů. Pak mi kámoška řekla, že se na mě ten kluk pořád díval.

Druje den jsem přišla do školy a pořád se na mě lepil jeden deváťák Majkí. Asi mě sledoval domů já fakt nevím a asi za 3 hodiny ü nás někdo zazvonil. Uviděla jsem Majkího jak drží ruce a dělá ty svoje krásné neodolatelné oči. Dal mi ty růře a řekl "To je pro tebe" Já jsem si vzala ty růže a pozvala jsem ho dál, protože jsem byla doma sama.

S Majkím jsme mluvili a konci mi řekl že se mu už delší dobu líbím. A já jen řekla I agree with you! Ty mě taky... Pak jsme se na sebe zas tak zamilovaně koukli chtěli jsme si dát pusu ale já se lekla že to nebudu umět tak jsem řekla.. No já mám asi vešky blešky.... Majkí se jen zasmál a políbil mě. Pak jsem ho vyprovodila dala mu pusu a šla jsem domů...


Tak tohle by byl první díl omlouvám se za gramatické chyby... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama